WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Czuła na dotyk Sonata Touch
Czuła na dotyk Sonata Touch

 

Jeśli sądzicie, że w cichych miesiącach odliczających czas do grudniowych świat, nic ciekawego się nie dzieje, to jesteście w błędzie. W październiku premierę miała najnowsza linia łączników Ospel – Sonata Touch. Elegancka i gustowna Sonata Touch przyciąga uwagę nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością.  Daje możliwość konfigurowania jej z pozostałymi produktami z serii Sonata, tworząc indywidualne, dostosowane do Państwa gustu zestawy wzornicze. Przyjrzyjmy się Sonacie Touch z bliska.

Nowoczesność na wyciągnięcia palca

Niewątpliwie najbardziej zauważalną cechą nowych łączników Ospel jest ich stylistyka. Świat osprzętu elektrycznego, podobnie jak wiele innych branż, z uwagą wsłuchuje się w dynamiczne zmiany, zachodzące w obszarze wzornictwa użytkowego. Naszą odpowiedzią na współczesne trendy i wymogi konsumentów jest właśnie linia Sonata Touch. Minimalistyczna, ultra nowoczesna, a jednocześnie dyskretna i elegancka. Szklana bryła panelu nawiązuje wyglądem do najbardziej aktualnych trendów designerskich wśród urządzeń elektronicznych, których celem jest przede wszystkim funkcjonalność i wygoda.  Brak tu zbędnych ozdobników. Surowa, konstrukcja daje efekt czystości i świeżości.

 

aranżacja wnętrza w ciemnej tonacji z produktem serii sonata touch ospel s.a.

Dotyk łączy

Modułowa konstrukcja łączników Sonata Touch pozwala na tworzenie konfiguracji ze wszystkim produktami  z serii Sonata w ramkach: od podwójnej do pięciokrotnej. To przełom wśród łączników elektrycznych i praktycznie pierwsze takie rozwiązanie dostępne obecnie na rynku w Polsce.

Co więcej, możliwość personalizacji łącznika sterowanego dotykiem nigdy nie była łatwiejsza, niż obecnie. W serii Sonata Touch możliwa jest bowiem konfiguracja łącznika ze wszystkimi ramkami serii Sonata, w tym także z cenionymi ramkami linii Prestige. Ramki te wykorzystują materiały naturalne takie jak drewno, stal Inox, aluminium i szkło. Efekt uzyskany w ten sposób to unikalny i nieschematyczny mariaż natury z nowoczesną technologią.  Indywidualne i kreatorskie zestawy Sonaty Touch i ramek Prestige zadowolą głównie tych klientów, których nie satysfakcjonują szablonowe rozwiązania.

Technologia LED

Panele dotykowe Sonata Touch wykorzystują nie tylko zmysł dotyku. W ciemności pozwalaj się odnaleźć dzięki dyskretnemu podświetleniu wykonanemu w technologii LED. To jeszcze jedna z cech, które świadczą o przemyślanej i funkcjonalnej konstrukcji tego łącznika.

Zapraszamy do kontaktu

Wszystkich Państwa zainteresowanych produktami z serii Sonata Touch serdecznie zapraszamy do Salonów i Hurtowni ELMAX.

Źródło: www.ospel.pl

Elegancka i gustowna

Sonata TouchCzytaj następny:

02 gru 2021
Poznaj naświetlacze LED marki Philips
Nowości Oświetlenie