WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Baterie, akumulatorki, ładowarki, latarki

03 lut 2020Baterie, akumulatorki, ładowarki, latarki

Baterie, akumulatorki, ładowarki to artykuły, które znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach, które nie wymagają sieciowego źródła prądu. Baterie charakteryzują się jednorazowym użyciem, bez możliwości ponownego ich naładowania. Akumulatorki to ogniwa, które cechuje możliwość wielokrotnego użycia po uprzednim naładowaniu za pomocą ładowarki. Latarki, zasilane na baterie lub akumulatorki, stanowią źródło światła punktowego. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnego oświetlenia. Oferowany przez nas asortyment pochodzi od czołowych producentów na rynku.Czytaj następny:

03 lut 2020
Dzwonki, gongi, domofony, wideofony
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Dzwonki, gongi, domofony, wideofony

03 lut 2020Dzwonki, gongi, domofony, wideofony

Dzwonki, gongi, domofony, wideofony to urządzenia, które m.in.. wydają sygnał dźwiękowy, po naciśnięciu przycisku znajdującego się na zewnątrz pomieszczenia. Domofony i wideodomofony pozwalają na komunikację głosową i audio-wizualną, stanowiąc niezbędne wyposażenie obiektów mieszkalnych oraz lokali usługowych. Montowane na bramach zapobiegają wtargnięciu na posesję osób niepożądanych.
Wysokiej jakości dzwonki, gongi, domofony, wideofony to gwarancja niezawodności. Dlatego w naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów.Czytaj następny:

03 lut 2020
Urządzenia grzewcze
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Urządzenia grzewcze

03 lut 2020Urządzenia grzewcze

Urządzenia grzewcze mają za zadanie dostarczenie ciepła, zwykle w formie ogrzewania elektrycznego. Wyróżnia się tutaj m.in. ogrzewanie podłogowe, systemy przeciwoblodzeniowe schodów, podjazdów, tarasów, ogrzewanie rur z wodą, rynien i rur spustowych, grzejniki konwekcyjne (stosowane w domkach letniskowych, domach mieszkalnych, itp.). Oferowane przez nas urządzenia grzewcze to asortyment najwyższej klasy, pochodzący od wiodących producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować ich wysoką jakość działania oraz niezawodność i trwałość.Czytaj następny:

03 lut 2020
Wentylatory
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Wentylatory

03 lut 2020Wentylatory

Wentylatory to urządzenia znajdujące zastosowanie w budownictwie mieszkalnym oraz budynkach użyteczności publicznej, halach przemysłowych, magazynach, itp. Wspomagają wentylację grawitacyjną, usuwając zużyte powietrze, nadmiar wilgoci oraz zanieczyszczenia. Oferowane przez nas wentylatory cechuje wysoka jakość wykonania, za którą odpowiadają renomowani producenci. Dzięki temu asortyment doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu, gwarantując niezawodność pracy oraz podnosząc walory estetyczne lokalu.Czytaj następny:

03 lut 2020
Elektronarzędzia
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Elektronarzędzia

03 lut 2020Elektronarzędzia

Elektronarzędzia to narzędzia zasilane prądem – sieciowym lub akumulatorowym. Ich zadaniem jest ułatwienie wykonywanych prac w budownictwie, przy pracach remontowych czy konstrukcyjnych. Znajdują zastosowanie w każdym warsztacie, serwisie naprawczym, a nawet w domu. Wiertarki, wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki, mieszarki, wyrzynarki, nożyce, szlifierki to tylko część naszego asortymentu. Oferowane przez nas wysokiej klasy elektronarzędzia pochodzą od renomowanych producentów. Stanowią gwarancję niezawodności.Czytaj następny:

03 lut 2020
Narzędzia i mierniki
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Narzędzia i mierniki

03 lut 2020Narzędzia i mierniki

Narzędzia i mierniki to niezbędne akcesoria, które ułatwiają wykonywanie konkretnych prac w ramach powstającej instalacji. Narzędzia do cięcia i zaciskania przewodów, zdejmowania izolacji, wiertła i otwornice, mierniki analogowe i cyfrowe – to najważniejszy asortyment tej podkategorii. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe wykonanie danej pracy bezpośrednio przez człowieka. Oferowane przez nas narzędzia i mierniki to sprzęt wysokiej jakości, wyprodukowany przez czołowych dostawców polskich i zagranicznych. Dzięki temu cechuje je trwałość oraz wytrzymałość podczas najbardziej zaawansowanych prac.Czytaj następny:

03 lut 2020
Transformatory i stacje transformatorowe
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Transformatory i stacje transformatorowe

03 lut 2020Transformatory i stacje transformatorowe

Transformatory i stacje transformatorowe to urządzenia stanowiące ważny element sieci przesyłowej. Ich celem jest rozdział energii elektrycznej w każdym zakresie napięć. Zastosowane w nich aparatury gwarantują bezpieczeństwo przed niepożądanymi skutkami przeciążeń czy zwarć. Tego rodzaju elementy mogą być przeznaczone do pracy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie najwyższej klasy transformatory oraz stacje transformatorowe wiodących producentów- tak krajowych, jak i zagranicznych. Stanowi to gwarancję niezawodności oraz bezpieczeństwa.Czytaj następny:

03 lut 2020
Instalacje odgromowe
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Instalacje odgromowe

03 lut 2020Instalacje odgromowe

Instalacje odgromowe są niezbędne wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność ochrony obiektów przed wyładowaniami atmosferycznymi. Ich celem jest zabezpieczenie przed porażeniem piorunami. Na osprzęt odgromowy składają się: elementy, które przyjmują wyładowania bezpośrednio oraz przewody odprowadzające, przewody uziemiające, uziomy odprowadzające ładunek elektryczny. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości instalacje odgromowe, dostarczane przez najlepszych producentów na rynku. Dzięki temu nasz asortyment stanowi gwarancję niezawodności oraz bezpieczeństwa.Czytaj następny:

03 lut 2020
Puszki, złączki, końcówki, opaski, taśmy
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Puszki, złączki, końcówki, opaski, taśmy

03 lut 2020Puszki, złączki, końcówki, opaski, taśmy

Puszki, złączki, końcówki, opaski, taśmy to pomocnicze elementy, które są niezbędne do wykonania pełnego montażu urządzeń końcowych. Służą zabezpieczeniu instalacji oraz ułatwiają jej wykonanie, pozwalając na zachowanie estetyki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantują trwałość i bezpieczeństwo na lata. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie najwyższej klasy puszki, złączki, końcówki, opaski, taśmy – produkty wiodących producentów na rynku.Czytaj następny:

03 lut 2020
Koryta, kanały, listwy, rury
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Koryta, kanały, listwy, rury

03 lut 2020Koryta, kanały, listwy, rury

Koryta, kanały, listwy, rury to elementy składające się na systemy prowadzenia kabli. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność bezpiecznego umieszczenia przewodów. Są to akcesoria, pozwalające na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa oraz komfortu pracy. Ukryte przewody oraz instalacje nie stanowią zagrożenia, nie przeszkadzają w pracy, a jednocześnie pozwalają na zapewnienie wysokiej estetyki w pomieszczeniu. Oferowane przez nas systemy prowadzenia kabli i przewodów pochodzą od czołowych producentów – wysoko cenionych w branży.Czytaj następny:

03 lut 2020
Rozdzielnie, szafy, obudowy, złącza kablowe
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Rozdzielnie, szafy, obudowy, złącza kablowe

03 lut 2020Rozdzielnie, szafy, obudowy, złącza kablowe

Rozdzielnie, szafy, obudowy, złącza kablowe to elementy znajdujące szerokie zastosowanie w energetyce, przemyśle i budownictwie. Wykorzystywane są do rozdzielania energii elektrycznej oraz do zabezpieczania urządzeń elektrycznych przed skutkami przeciążeń oraz zwarć. Wysokiej jakości rozdzielnie, szafy, obudowy oraz złącza kablowe wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne oraz czynniki mechaniczne, zapewniając trwałość i niezawodne działanie. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty najlepszych producentów – cenionych na całym świecie.Czytaj następny:

03 lut 2020
Osprzęt siłowy
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Osprzęt siłowy

03 lut 2020Osprzęt siłowy

Osprzęt siłowy to elementy, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania maszyn oraz urządzeń. Wtyki, gniazda siłowe (stałe i przenośne), reduktory, rozdzielnice, rozgałęźniki siłowe – to najważniejsze akcesoria składające się na osprzęt siłowy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów charakteryzują się trwałością i niezawodnością. Dlatego nasz asortyment obejmuje wyłącznie najwyższej klasy osprzęt siłowy, pochodzący od najlepszych producentów – liderów w swojej branży.Czytaj następny:

03 lut 2020
Kable i przewody elektryczne
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Kable i przewody elektryczne

03 lut 2020Kable i przewody elektryczne

Kable i przewody elektryczne służą do przesyłania energii elektrycznej i transmisji sygnałów elektrycznych. Ich podział uwzględnia m.in. kable i przewody sterownicze (stosowane w systemach sterowania, automatyki, inteligentnym budynku, do łączenia maszyn i urządzeń), alarmowe, do instalacji pożarowych, sygnalizacyjne, audio-video, elektroinstalacyjne, teleinformatyczne (stosowane w instalacjach sieci teleinformatycznych), telekomunikacyjne, wysokonapięciowe (do przesyłu energii elektrycznej). Ze względu na przeznaczenie wyróżniamy także specjalistyczne kable górnicze i okrętowe Wszystkie znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemyśle. Występują w wykonaniu jedno i wielożyłowym, w postaci drutu i linki (wielodrutowe giętkie), płaskie i okrągłe. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty wiodących producentów, cenionych na całym świecie.Czytaj następny:

03 lut 2020
Aparatura elektryczna i automatyka przemysłowa
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Aparatura elektryczna i automatyka przemysłowa

03 lut 2020Aparatura elektryczna i automatyka przemysłowa

Aparatura elektryczna oraz automatyka przemysłowa wraz ze składającymi się na nie modułami to rozwiązania, pozwalające uczynić pomieszczenie użytkowe jeszcze bardziej funkcjonalnym. Obejmują one standardowe moduły zabezpieczające, regulatory oświetlenia, aparaturę łącznikową (przyciski sterownicze, kasety sterownicze, łączniki sterownicze) oraz zaawansowane i wyszukane rozwiązania z dziedziny sterowania. Dostawcami produktów przez nas oferowanych są czołowi producenci z zakresu aparatury elektrycznej i automatyki przemysłowej.Czytaj następny:

30 sty 2020
Osprzęt elektroinstalacyjny
WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Osprzęt elektroinstalacyjny

30 sty 2020Osprzęt elektroinstalacyjny

Osprzęt elektroinstalacyjny stanowi niezbędne wyposażenie każdego obiektu. Łączniki, ściemniacze, gniazda elektryczne, gniazda telewizyjne oraz teleinformatyczne – to podstawowe elementy instalacji. Wszystkie akcesoria to nie tylko przedmioty funkcjonalne, ale artykuły designerskie, które pozwalają wpasować się w charakter danego wnętrza. To rozwiązania stanowiące gwarancję wysokiej jakości, estetyki i bezpieczeństwa. Oferowany przez nas osprzęt elektroinstalacyjny pochodzi od wiodących producentów krajowych i zagranicznych.Czytaj następny:

03 lut 2020
Aparatura elektryczna i automatyka przemysłowa