WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Przenośne lampy bakteriobójcze i dezynfekcyjne UV-C STERILON

14 maj 2020Nowa rodzina lamp UV-C STERILON przeznaczonych do dezynfekcji powierzchni wykorzystuje światło ultrafioletowe.

Jest jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnych usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu.

 

Wystarczy skierować lampę UV bezpośrednio na powierzchnię przez określony czas, aby skutecznie zabijać drobnoustroje. Są tak silne, że nie pozostają również bez szkodliwego wpływu na skórę czy oczy człowieka. Dlatego używając lamp UVC do dezynfekcji należy zachować podstawowe środki bezpieczeństwa tzn. nie znajdować się w zasięgu strumienia świetlnego.

 

Lampy polecane są do wykorzystania w placówkach służby zdrowia, w sklepach spożywczych, w środkach komunikacji miejskiej i prywatnej, na stacjach benzynowych, w firmach kurierskich, jednostkach administracji publicznej i edukacji, a także do zastosowań prywatnych we własnym domu czy samochodzie.

W zależności od odległości od źródła światła, temperatury i wilgotności powietrza przyjmujemy 15 minut jako orientacyjny czas dezynfekcji.

 Karta katalogowa UV-C STERILON 36W

Karta katalogowa UV-C STERILON 72W / 108W

Poradnik użytkownika lamp STERILON

Broszura informacyjna

Czytaj następny:

29 kwi 2020
Akademia HAGER - vademecum cennej wiedzy
Aktualności Elektrotechnika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *