WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Rozwiń Żagle z Elektroklubem!

Aktualności Promocje 09 lut 2023❗️ AHOJ ELEKTROKLUBOWICZU ❗️

Właśnie wystartowała akcja promocyjna, w ramach której główną nagrodą jest wspólne żeglowanie po Mazurach.

 

Kupuj w ELMAX produkty Schneider Electric, Philips, NKT i wygraj czterodniowy wyjazd integracyjny powiązany z żeglowaniem po jeziorach mazurskich.

Przypominamy, że punkty naliczają się automatycznie, gdy tylko zakupisz produkty powyższych producentów w firmie ELMAX (lub innej należącej do Elektroklubu). Wystarczy, że jesteś zarejestrowany w Elektroklubie. Nie musisz nic więcej robić!

 

Do wyboru będzie jeden z dwóch terminów: 2-5.09.2023 r. lub 5-9.09.2023 r.

Promocja trwa od 01 lutego do 30 czerwca 2023 roku.

Wygrywa 29 pierwszych Uczestników z największą ilością zdobytych Mil Morskich. Przewidziane jest jedno dodatkowe  (30-ste) miejsce, tzw. „Joker”. Zarezerwowane jest ono dla zwycięzcy konkursów-zagadek publikowanych w każdą 3-cią środę miesiąca.

Promocja polega na rywalizacji o najwyższe miejsce rankingowe wyrażone poprzez sumę zdobytych „Mil Morskich” za realizację każdego z 4 zadań:
  • Zadanie 1:

Realizacja Celu zakupowego (100 Mil Morskich),

  • Zadanie 2:

Zakup co najmniej jednego produktu od każdego z trzech Producentów (Schneider Electric, Philips, NKT) w okresie trwania promocji (40 Mil Morskich),

  • Zadanie 3:

Dokonanie zakupu po aktywacji w ramach wskazanej promocji każdego z producentów. Lista promocji dostępna będzie po zalogowaniu w szczegółach Akcji „Rozwiń żagle z Elektroklubem (+10 Mil Morskich za każdą promocję)

  • Zadanie 4:

Zalogowanie się do Programu każdego miesiąca trwania Promocji (co najmniej raz), tj. w lutym, marcu, kwietniu, maju oraz czerwcu (+10 Mil Morskich przyznawanych jednorazowo za każdy miesiąc, czyli maksymalnie +50 Mil Morskich).

 

Uczestnikowi promocji przysługuje tylko jedno miejsce w wyjeździe integracyjnym.

 

 

 

Rozwiń Żagle

z Elektroklubem!

 Szczegóły promocji

Link do rejestracji w Elektroklubie

Czytaj następny:

02 lut 2023
Firma ELMAX wyróżniona tytułem "Gazela Biznesu 2022"
Aktualności