WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Stacje ładowania do samochodów elektrycznych w ofercie ELMAX
Firma ELMAX Oświetlenie i Elektrotechnika poszerzyła swoją ofertę o stacje ładowania do samochodów elektrycznych.

Szacuje się, że do 2050 roku aż 7 na 10 sprzedawanych w Polsce aut będzie miało napęd elektryczny.  Rozwiązanie to wyróżnia się wieloma zaletami – od komfortu i bezpieczeństwa użytkowania aż po pozytywny wpływ na środowisko.

 

Do naładowania tego rodzaju pojazdów napędzanych elektrycznymi silnikami niezbędne są profesjonalne ładowarki EV (ang. Electric Vehicle), jak np. EVlink od Schneider Electric. Cechują się one niezawodnością oraz wydajnością, dzięki czemu są tak chętnie wybierane przez użytkowników samochodów napędzanych tego rodzaju silnikami.

 

 

Produkty linii EVlink przeznaczone są do stosowania zarówno w miejscach publicznych, jak i do użytku prywatnego. Nowoczesne stacje ładowania umożliwiają szybkie i sprawne ładowanie akumulatorów tego rodzaju pojazdów.

 

Do stosowania na dużych i małych parkingach biurowych, hotelowych, flotowych, restauracyjnych, marketowych i miejskich najlepiej sprawdzi się model EVlink Parking. Jest to stacja ładowania pojazdów elektrycznych stworzona z myślą o publicznych miejscach parkingowych. Urządzenie to wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, a jednocześnie wydajnością i niezawodnością.

 

W przypadku parkingów publicznych, firmowych flot i osiedli mieszkalnych dobrym wyborem będą inteligentne stacje do ładowania samochodów elektrycznych EVlink Smart Wallbox. Umożliwiają pomiar energii, przesyłanie danych do identyfikacji uprawnionych użytkowników, generowanie rozliczeń i raportów, alokowanie kosztów i zdalną obsługę. Są to ładowarki samochodowe, z których korzystanie jest bardzo praktyczne.

 

Z kolei w niewielkiej przestrzeni publicznej, takiej jak parking firmowy czy hotelowy, dobrze sprawdzi się model EVlink Wallbox. Jest to ładowarka do samochodów elektrycznych, która świetnie nadaje się również do użytku domowego.

 

 

 

Stacje ładowania dostępne w ofercie Schneider Electric to nowoczesne produkty stworzone z myślą o potrzebach aktualnych i przyszłych użytkowników samochodów elektrycznych. W ofercie Schneider Electric można znaleźć zarówno modele przeznaczone do montażu na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Cała gama urządzeń Evlink jest kompatybilna z systemem EcoStruxure™ EV Charging Expert przeznaczonym do zarządzania energią ładowarek EV. System zarządzania obciążeniem ładowania wspiera sterowanie infrastrukturą pojazdów elektrycznych, pozwala uniknąć przestojów oraz umożliwia optymalizację zużycia energii.

Zródło: www.se.com

 

W przypadku zainteresowania szczegółową ofertą skontaktuj się z naszym specjalistą:

Michał Wojtaś

tel. +48 512 040 269

  Nowoczesne rozwiązania

dla samochodów elektrycznych.FOLDER _English Version

Czytaj następny:

09 lut 2023
Rozwiń Żagle z Elektroklubem!
Aktualności Promocje