Obsługa inwestycji

Obsługujemy wiele inwestycji budowlanych, oferując kompleksowo dostawy towarów w regionie jak i w całym kraju. Dostarczamy nie tylko lampy, oprawy, kable czy przewody elektryczne, ale cały osprzęt elektrotechniczny czy oświetleniowy, a nawet systemy fotowoltaiczne. Jako Autoryzowany Dystrybutor ROSA posiadamy w Lublinie obszerny magazyn słupów i opraw ulicznych tej marki. Na stałe współpracujemy z szerokim gronem odbiorców: klientami indywidualnymi, klientami instytucjonalnymi, firmami wykonawczymi, działami utrzymania ruchu w przemyśle, wykonawcami instalacji elektrycznych, projektantami instalacji elektrycznych i dekoratorami wnętrz.

 

Naszym Klientom zapewniamy pełne doradztwo techniczne, wysokiej klasy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, szybki i pewny transport oraz gotowość do realizacji każdego zlecenia.

Projektowanie oświetlenia

Znaczącym atutem w działalności naszej firmy jest rozwijana od lat technika świetlna. Nasze biura projektowo – techniczne zajmują się projektowaniem i doborem oświetlenia. Oświetlamy domy, mieszkania, apartamenty, biura, restauracje, hotele, galerie, butiki, obiekty użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe, obiekty sportowe, obiekty architektoniczne, obiekty sakralne, ulice itd. Jesteśmy w stanie stworzyć projekt oświetlenia dopasowany do wymagań każdego Klienta. Dzięki długoletniej praktyce i współpracy z wiodącymi producentami, prezentujemy zróżnicowaną ofertę, którą uaktualniamy o nowe trendy na rynku i dopasowujemy według zastosowania i stylu do każdego obiektu oraz wnętrza.

Fotowoltaika

W 2019 r. zostaliśmy dystrybutorem systemów fotowoltaicznych. W ofercie posiadamy: moduły fotowoltaiczne, inwertery, optymalizatory, konstrukcje montażowe, okablowanie, zabezpieczenia i elementy elektryczne oraz skrzynki przyłączeniowe. Jesteśmy bezpośrednim importerem paneli fotowoltaicznych marki Bluesun Solar. W swojej ofercie dystrybucyjnej posiadamy znane marki jak Longi Solar, Risen, Sharo, Huewai, Fronius, Soalr Edge.

Sieć Hurtowni Elektrycznych EL-Plus

Należymy do ogólnopolskiej grupy zakupowej El-Plus, która zrzesza 31 hurtowni elektrotechniczne o mocnej pozycji na rynkach lokalnych, liczące się w branży, mające duże doświadczenie w handlu o profilu elektrotechnicznym i oświetleniowym. Dzięki połączeniu doświadczeń i potencjału grupy możemy zagwarantować naszym klientom atrakcyjne warunki handlowe. Uzgodnione pomiędzy wszystkimi hurtowniami połączenie ma charakter kapitałowy, tworzy nową jakość na rynku oraz odpowiada za trendy konsolidacyjne w gospodarce krajowej.

Megacennik

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.megacennik.eu, zawierającej aktualne ceny fabryczne artykułów elektrycznych i oświetleniowych, dostępnych na rynku.

Elektroklub

Z dniem 2 listopada 2020 przystąpiliśmy do Programu Partnerskiego Elektroklub. Program skierowany jest do elektryków. Jego celem jest wsparcie elektryków w prowadzonej działalności przez budowanie długofalowej relacji na linii: PRODUCENT – DYSTRYBUTOR – ELEKTRYK.  Dzięki elementom motywacyjnym w Programie Uczestnik jest wynagradzany za zakup produktów Partnerów u wybranego Dystrybutora. Dodatkowo program zapewnia dostęp do szerokiego zakresu wiedzy branżowej i merytorycznej oraz szkoleń i przydatnych narzędzi elektronicznych.

Nasze sklepy internetowe

Prowadzimy również sprzedaż artykułów oświetleniowych i elektrotechnicznych za pośrednictwem sklepów internetowych. Dzięki sprzedaży w Internecie możemy dotrzeć do szerszego grona klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży oświetlenia dekoracyjnego do domu czy ogrodu, a także oświetlenia technicznego dla architektury i przemysłu. Coraz większym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się lampy oparte na technice świetlnej LED. W sprzedaży internetowej oferujemy również szeroki asortyment artykułów elektrotechnicznych w atrakcyjnych cenach: osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe i źródła światła, kable i przewody, aparaturę modułową, automatykę domową i przemysłową, rozdzielnice i obudowy, osprzęt odgromowy, dzwonki i gongi, domofony i videofony, narzędzia i mierniki, elektronarzędzia, baterie i akumulatory, ogrzewanie elektryczne, wentylatory, zasilacze i transformatory …

Współpraca z zagranicą

Od wielu lat prowadzimy działalność eksportową i importową. Współpracujemy z partnerami z Belgii, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Ukrainy i Włoch. Istotnym punktem w działalności naszej firmy jest posiadanie wyłącznego przedstawicielstwa trzech włoskich producentów oświetlenia technicznego: Faeber, Reggiani, Arcluce. Jesteśmy bezpośrednim importerem marki Imperium Light – oświetlenie dekoracyjne inspirowane stylem loftowym.

Marka własna

W 2014 r. stworzyliśmy własną markę opraw oświetleniowych Mistic Lighting. Mistic Lighting to oświetlenie architektoniczne charakteryzujące się ciekawym wzornictwem, wysoką jakością oraz konkurencyjnym poziomem cen.

Nasi pracownicy

Obecnie zatrudniamy ponad 70 osób w firmie. Nasi pracownicy charakteryzują się dużą wiedzą techniczną z zakresu instalacji elektrycznych i doboru oświetlenia. Znaczącą część załogi stanowią ludzie z wykształceniem wyższym technicznym i ekonomicznym. Kładziemy silny nacisk na systematyczny system szkoleń dla pracowników z zakresu wiedzy produktowej oraz technik sprzedaży. Naszą mocną stroną jest umiejętność budowania partnerskich relacji z Klientami. Dzięki środkom unijnym realizujemy cykl szkoleń dla naszej kadry. Dbamy o pracowników zapewniając dobrą atmosferę w pracy, organizując spotkania integracyjne oraz zajęcia sportowe.

Utylizacja i ekologia

Nasza firma wspiera działania proekologiczne, mające na celu ochronę środowiska. Prowadzimy zbiórkę zużytych źródeł światła i baterii. Współpracujemy z organizacją odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego ElektroEko, która w naszym imieniu tworzy system gospodarowania ZSEE.

System informatyczny

W celu zapewnienia naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie w 2007 roku wdrożyliśmy nowoczesny, zintegrowany system informatyczny CDN XL firmy Comarch, dzięki któremu możemy lepiej i skuteczniej zarządzać procesami w firmie m.in. analizami sprzedażowymi, gospodarką magazynową, zarządzaniem obiegiem dokumentów.

Działalność charytatywna i okołobiznesowa

Aktywnie wspieramy działalność gospodarczą, kulturalną, sportową i charytatywną w regionie. Jesteśmy członkiem wspierającym wiele organizacji okołobiznesowych m.in. Lubelski Klub Biznesu, Regionalna Izba Gospodarcza w Lublinie, Stowarzyszenie Elektryków Polskich o/Lublin, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan o/Lublin, Rotary Club Lublin Centrum.

 

Jesteśmy członkiem Klubu Odpowiedzialnego Biznesu oraz Grup BNI Perła w Lublinie i BNI Power w Warszawie.

 

Pomagamy charytatywnie wielu organizacjom i instytucjom takim jak Towarzystwo Muzyczne im. H. Wieniawskiego w Lublinie, Stowarzyszenie Monar w Lublinie, Lubelskie Hospicjum Małego Księcia w Lublinie, Katolickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym AGAPE w Lublinie, Zespół Szkół Energetycznych im. Prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie, Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie.

ELMAX to nie tylko firma, to marka, która w dalszym ciągu pragnie umacniać swoją pozycję na polskim rynku. Z korzyścią dla naszych Klientów.