WRÓĆ


AKTUALNOŚCI

Simon 55. Piękno prostej formy. Już w sprzedaży!
Seria Simon 55 już w sprzedaży! Simon 55, to najnowsza seria osprzętu elektroinstalacyjnego od Kontakt-Simon, która łączy w sobie nowoczesne technologie z ponadczasowym designem, aby jeszcze lepiej uzupełnić wnętrze Twojego domu.

 

Matowe wykończenie oraz bogata paleta kolorystyczna pozwalają dopasować elementy serii Simon 55 do każdego stylu i gustu. Ponadto, dzięki trzem liniom ramek dekoracyjnych (Nature, Duo i Line), osprzęt ten pozwala na jeszcze większą personalizację przestrzeni. Seria Simon 55 posiada bogatą kolorystykę ramek o matowym wykończeniu – również, niezwykle eleganckie, matowe szkło.

Seria Simon 55 to nie tylko nowoczesny i funkcjonalny osprzęt elektroinstalacyjny, ale także wyjątkowo inteligentne rozwiązanie. Dzięki bezpłatnej aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android, iOS oraz Windows, użytkownicy mają możliwość sterowania swoim osprzętem zdalnie z dowolnego miejsca na świecie! Takie sterowanie to jedna z wielu zalet serii Simon 55, która sprawia, że jest ona idealnym wyborem dla osób ceniących nowoczesność i funkcjonalność w swoim domu lub biurze. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz mieć pełną kontrolę nad swoim osprzętem elektroinstalacyjnym.

 

Nieograniczone możliwości serii Simon 55 to także szeroki wybór rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie w domu. Wszystko to połączone z najnowszymi technologiami, zapewniającymi bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Wybierz spośród trzech rodzajów ramek i sześciu kolorów klawiszy o matowym wykończeniu, aby dopasować osprzęt do swojego stylu. Dostępne są także funkcje takie jak ściemniacz klawiszowy, podwójne gniazdko IP44, czy czujnik ruchu z nakładkami ograniczającymi jego kąt widzenia.

Połączono tu nowoczesne rozwiązania z ponadczasowym designem, aby jeszcze lepiej uzupełnić wnętrze Twojego domu. Matowe wykończenie, bogata paleta kolorystyczna, 3 linie ramek dekoracyjnych, sterowanie smartfonem, praktyczne rozwiązania, nieograniczone możliwości.

Odkryj zalety serii Simon 55.

Podwójne modułowe gniazdo IP44 do ramek wielokrotnych.

Korzystaj z wielu urządzeń jednocześnie zachowując więcej wolnej przestrzeni na ścianie.

Ładowanie USB

Zapomnij o szukaniu ładowarki, która od teraz jest zawsze na swoim miejscu. Użyj gniazda z podwójną ładowarką USB, aby dostarczyć energię do swojego smartfona, smartwatcha lub innego urządzenia mobilnego.

Jednocześnie będziesz mógł korzystać z gniazda zasilającego.

Stosując gniazdo z podwójną ładowarką USB zyskujesz możliwość ładowania dwóch dodatkowych urządzeń z jednego punktu elektrycznego.

Akcesoria do ramek Simon 55 LINE

– podstawka pod smartfon,
– wieszak,
– szyld opisowy duży oraz mały.

Czujnik ruchu z przesłonami

Czujnik ruchu umożliwia Ci automatyzację włączania oświetlenia w pomieszczeniu. Dzięki montażowi w ramkach może być stosowany z innym osprzętem np. łącznikami.

Podświetlenie schodów i korytarzy

Wykorzystaj oprawy oświetleniowe, kiedy chcesz oświetlić schody, korytarze lub ciemne pomieszczenia.

Użyj oprawy z czujnikiem ruchu w miejscach, gdzie światło powinno uruchamiać się automatycznie.

Możliwość sterowania smartfonem

Ściemniacz klawiszowy

Użyj ściemniacza i dostosuj oświetlenie do swojego wnętrza. Szybko włącz lub wyłącz światło, steruj jego natężeniem i stwórz odpowiednią atmosferę przy pomocy klawiszy ściemniacza.

 

Podświetlenie łączników i przycisków mechanicznych

Z łatwością w ciemności znajdziesz właściwy łącznik, ponieważ świecący piktogram wskazuje jego funkcję np. łącznik schodowy, przycisk dzwonek. Podświetlane łączniki i przyciski mechaniczne standardowo mają zainstalowane podświetlenie w kolorze białym.

Podświetlenie i personalizacja klawiszy elektronicznych

Podwójny przycisk roletowy umożliwia obsługę dwóch rolet z wykorzystując tylko jedną puszkę podtynkową

Simon 55.

Piękno prostej formy.

Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym lub zadzwoń/napisz:

inż Arleta Wysokińska

Manager ds. oświetlenia i elektrotechniki

Mobile: +48 601 230 950Przejdź do E-Katalogu

Pobierz broszurę

Sterowanie smartfonem

Czytaj następny:

09 maj 2023
WIELKA WYPRZEDAŻ LAMP Z EKSPOZYCJI W SALONIE ELMAX!
Aktualności Oświetlenie Promocje