OFERTA

Oświetlenie

ZOBACZ REALIZACJE

Produkty rekomendowane

W ofercie posiadamy szeroki asortyment opraw oświetleniowych znanych producentów zarówno z Polski, jak i z Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Ukrainy, Norwegii i innych krajów europejskich.
Ponieważ nasza oferta jest bardzo obszerna i obejmuje tysiące pozycji, poniżej przedstawiamy kilka wybranych produktów, które rekomendujemy do zastosowania w biurach  i salach konferencyjnych.

Mistic Panel LED - 60x60 40W 4000K

Profesjonalny panel ledowy dostępny w wersji wpuszczanej, natynkowej lub zwieszanej, przeznaczony do pomieszczeń biurowych i konferencyjnych, nie powoduje olśnienia (UGR<19).

Mistic M-LINE - 120cm 40W 4000K

Profesjonalna oprawa liniowa LED, dostępna w wersji natynkowej lub zwieszanej, przeznaczona do pomieszczeń biurowych, konferencyjnych, hoteli, szpitali, szkół i innych obiektów użyteczności publicznej.

PHILIPS LEDINAIRE - RC060B Recessed

Profesjonalna oprawa LED do wbudowania w sufit podwieszany. Zapewnia jasne, przyjemne, rozproszone światło. Dostępna w kilku wersjach.

PXF ALTO LED - System opraw LED do łączenia w linie.

ALTO LED jest eleganckim i efektywnym rozwiązaniem sprawdzającym się w oświetlaniu biur, sal konferencyjnych, recepcji oraz innych powierzchni pracy. Wersje TW - Tunable White umożliwiają regulację temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K.

LUG DAGALI - SUSPENDED LED

Dekoracyjna oprawa oświetleniowa na źródła światła LED. Doskonałe połączenie estetyki i ergonomii. Zapewnia miękkie, rozproszone światło.

LUG MOSAIC - Unikalny design

Dekoracyjna oprawa zwieszana na źródła światła LED. Synergia wzornictwa i technologii.

Mistic ECOEYE - 25W IP44 3000K/4000K

Mistic ECOEYE - 25W IP44 3000K/4000K

Mistic miniEYEROUND - 7W IP44 3000K/4000K

Oprawa techniczna typu downlight do zabudowy w sufitach podwieszanych, wykonana z aluminium w kolorze biały mat.