OFERTA

Oświetlenie

ZOBACZ REALIZACJE

Produkty rekomendowane

W ofercie posiadamy szeroki asortyment opraw oświetleniowych znanych producentów zarówno z Polski, jak i z Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Ukrainy, Norwegii i innych krajów europejskich.
Ponieważ nasza oferta jest bardzo obszerna i obejmuje tysiące pozycji, poniżej przedstawiamy kilka wybranych produktów, które rekomendujemy do zastosowania w hotelach, restauracjach i klubach.

LUG DAGALI - SUSPENDED LED

Dekoracyjna oprawa oświetleniowa na źródła światła LED. Doskonałe połączenie estetyki i ergonomii. Zapewnia miękkie, rozproszone światło.

Imperium Light LADY - Lampa wisząca

To designerska lampa o industrialnym charakterze dostępna w różnych wersjach kolorystycznych i w kilku rozmiarach (średnica 60, 80, 100 lub 120 cm). Lampa inspirowana nowojorskim stylem świetnie wypełni zarówno standardowe jak i wysokie pomieszczenia.

Mistic ECLIPSE - Nowoczesny kinkiet

Oprawa ścienna LED z dodatkowym źródłem światła do czytania, ściemnialna za pomocą wbudowanego przełącznika, wykonana z aluminium w kolorze czarny mat.

RAMKO PAPEL - Elegancki żyrandol

Lampa została zbudowana w oparciu o delikatną obręcz stanowiącą bazę dla ośmiu źródeł światła. Każde z nich zostało przysłonięte zwiniętym abażurem, wykonanym z impregnowanego, dwukolorowego papieru. Dostępne wersje kolorystyczne: żółto-biała, szaro-różowa, beżowo-kremowa.

ELMARCO KAMA K - LED LILU Kinkiet

Funkcjonalna lampa w klasycznym stylu. Gustowne połączenie i staranne wykończenie szlachetnych materiałów metalu i drewna tworzy korpus. Tekstylny abażur wykończony delikatną tasiemką.

Imperium Light BELLFORT - Lampa wisząca

Wyjątkowa, designerska lampa dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych (czarna i biała), a także w opcji z różną ilością źródeł światła. Idealna do wysokich pomieszczeń.

Mistic MOB TRACK - 28W 3000K/4000K

Techniczna oprawa ledowa przystosowana do montażu w aluminiowych szynach trójfazowych, regulowana w dwóch płaszczyznach, wykonana z aluminium w kolorze czarny lub biały mat. Możliwość montażu do sufitu za pomocą adaptora sufitowego.