OFERTA

Oświetlenie

ZOBACZ REALIZACJE

Produkty rekomendowane

W ofercie posiadamy szeroki asortyment opraw oświetleniowych znanych producentów zarówno z Polski, jak i z Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Ukrainy, Norwegii i innych krajów europejskich.
Ponieważ nasza oferta jest bardzo obszerna i obejmuje tysiące pozycji, poniżej przedstawiamy kilka wybranych produktów, które rekomendujemy do zastosowania w drogach i ulicach.

ROSA CUDDLE LED - Oprawa uliczna

Oprawa uliczna LED do zastosowania na autostradach i drogach ekspresowych, drogach miejskich i osiedlowych, a także w ciągach pieszych i na parkingach. Anodowana obudowa aluminiowa w kolorze inox z czarnym wykończeniem o właściwościach antykorozyjno-dekoracyjnych. Posiada możliwość podłączenia do zewnętrznego systemu sterowania poprzez interfejs DALI.

ROSA SAL DECO-1 LED - Oprawa parkowa

Nowoczesna oprawa parkowa LED z daszkiem z laminatu, idealna do zastosowania w parkach, ciągach pieszych i parkingach. Moduł LED uzyskuje efektywność świetlną do 56 Im/W. Oprawa posiada możliwość podłączenia do zewnętrznego systemu sterowania poprzez interfejs DALI.

LUG URBANO LED - Oprawa uliczna

Oprawa uliczna w nowoczesnej formie na źródła światła LED. Laureat nagrody Dobry Wzór 2015 Charakteryzuje ją wysoka skuteczność do 151 lm/W, możliwość sterowania natężeniem oświetlenia, nowoczesny design, prosty jednoosobowy montaż oraz niezawodność. Znajdzie zastosowanie do oświetlenia autostrad, dróg ekspresowych, dróg gminnych, miejskich, osiedlowych, a także jako oświetlenie obszarowe.

LENA Lighting CORONA STREET LED

Oprawa drogowa LED charakteryzuje się wysoką skutecznością świetlną. Korpus i uchwyt wykonano z ciśnieniowego odlewu aluminium, pomalowane proszkowo na kolor szary (RAL9006). W oprawie zastosowano kierunkowe matryce soczewkowe wykonane z PMMA, dzięki czemu możliwe są 2 wersje optyki: RM1 i RW1. Idealna do oświetlenia autostrad, dróg ekspresowych, dróg szybkiego ruchu, ulic, dróg lokalnych i skrzyżowań oraz parkingów.

PHILIPS ClearWay gen2 - Oprawa uliczna

Oprawy ClearWay gen2 znakomicie radzą sobie z wymaganiami stawianymi przed oświetleniem ulicznym w porównaniu z tradycyjnymi systemami. Ta ekonomiczna gama rozwiązań oświetleniowych doskonale sprawdzi się zarówno na nowych ulicach, jak i w już istniejących instalacjach, a co więcej, rozwiązanie to łączy w sobie wysoką jakość światła ze znaczne niższym zapotrzebowaniem na energię i oszczędną konserwacją.

PHILIPS Malaga SGS101 - Oprawa drogowa

Malaga1 to uniwersalna oprawa oświetlenia drogowego o nowoczesnym stylu. Zapewnia wysokiej jakości oświetlenie dla bezpiecznej i wygodnej jazdy, a także oświetlenie terenu przy niskich kosztach inwestycji i konserwacji. Malaga zapewnia optymalne natężenie oświetlenia oraz dobrą jego równomierność, kiedy wysokość montażowa równa się w przybliżeniu szerokości drogi, a rozstaw słupów wynosi około 3,5 x szerokość drogi. Oprawa ta nadaje się do montażu bezpośrednio na słupie lub bocznie na wysięgniku.