OFERTA

Oświetlenie

ZOBACZ REALIZACJE

Produkty rekomendowane

W ofercie posiadamy szeroki asortyment opraw oświetleniowych znanych producentów zarówno z Polski, jak i z Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Ukrainy, Norwegii i innych krajów europejskich.
Ponieważ nasza oferta jest bardzo obszerna i obejmuje tysiące pozycji, poniżej przedstawiamy kilka wybranych produktów, które rekomendujemy do zastosowania w marketach, galeriach handlowych i butikach.

REGIOLUX - SDT-system LED

SDT-system LED to niemiecki system szybkiego montażu umożliwiający ekonomiczne oświetlenie różnych powierzchni. Znakomicie się sprawdza jako oświetlenie w przemyśle, produkcji, logistyce i handlu.

Mistic MOB TRACK - 28W 3000K/4000K

Techniczna oprawa ledowa przystosowana do montażu w aluminiowych szynach trójfazowych, regulowana w dwóch płaszczyznach, wykonana z aluminium w kolorze biały lub czarny mat. Możliwość montażu do sufitu za pomocą adaptora sufitowego.

Mistic Panel LED - 60x60/30x120 40W 4000K

Profesjonalny panel ledowy dostępny w wersji wpuszczanej, natynkowej lub zwieszanej, przeznaczony do pomieszczeń biurowych i konferencyjnych, nie powoduje olśnienia (UGR<19).

Mistic M-LINE - 120cm 40W 4000K

Profesjonalna oprawa liniowa LED, dostępna w wersji natynkowej lub zwieszanej, przeznaczona do pomieszczeń biurowych, konferencyjnych, hoteli, szpitali, szkół i innych obiektów użyteczności publicznej.

TM Technologie - ONTEC S M1, M2, M5

Oprawy antypaniczne lub wyznaczające kierunek ewakuacji o wysokim stopniu szczelności – IP65 i stopniu wytrzymałości mechanicznej IK08. Dwustronna, dzięki zastosowaniu flagi, posiada źródło światła osłonięte kloszem oraz wylewaną uszczelkę poliuretanową o wysokiej sprężystości.