OFERTA

Oświetlenie

ZOBACZ REALIZACJE

Produkty rekomendowane

W ofercie posiadamy szeroki asortyment opraw oświetleniowych znanych producentów zarówno z Polski, jak i z Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Ukrainy, Norwegii i innych krajów europejskich.
Ponieważ nasza oferta jest bardzo obszerna i obejmuje tysiące pozycji, poniżej przedstawiamy kilka wybranych produktów, które rekomendujemy do zastosowania w obiektach sakralnych.

REGGIANI Splyt Track - Projektor LED

System opraw oświetleniowych do zastosowania wewnątrz obiektów, dostępny w dwóch rozmiarach: 120 x 120 mm i 150 x 150 mm. System umożliwia dostosowanie uchwytu do konkretnych wymagań projektu - występuje w opcji do montażu częściowo wpuszczanego, szynowego i natynkowego.

DOBAC LED JUVENIUS DC - Projektor LED

Projektor Juvenis to flagowy produkt firmy DOBAC. Dostępny w dwóch barwach światła 3000K i 4000K i w trzech kolorach obudowy: biały, czarny i szary. Możliwość wyboru trzech kątów świecenia: 15° 27° 40°. Najwyższa jakość wykonania, ponadprzeciętne parametry techniczne, nowoczesny design powodują, że produkt ten znalazł już zastosowanie w wielu inwestycjach. Produkt szczególnie polecany przez architektów.

MISTIC MOB TRACK 28W - Projektor LED

Techniczna oprawa ledowa przystosowana do montażu w aluminiowych szynach trójfazowych, regulowana w dwóch płaszczyznach, wykonana z aluminium w kolorze czarny lub biały mat. Możliwość montażu do sufitu za pomocą adaptora sufitowego. Zakres obrotu 350°, zakres wychylenia 90°. Dostępny w dwóch barwach światła: 3000K i 4000K.