OFERTA

Oświetlenie

ZOBACZ REALIZACJE

Produkty rekomendowane

W ofercie posiadamy szeroki asortyment opraw oświetleniowych znanych producentów zarówno z Polski, jak i z Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Ukrainy, Norwegii i innych krajów europejskich.
Ponieważ nasza oferta jest bardzo obszerna i obejmuje tysiące pozycji, poniżej przedstawiamy kilka wybranych produktów, które rekomendujemy do zastosowania w obiektach przemysłowych.

REGIOLUX - SDT-system LED

SDT-system LED to niemiecki system szybkiego montażu umożliwiający ekonomiczne oświetlenie różnych powierzchni. Znakomicie się sprawdza jako oświetlenie w przemyśle, produkcji, logistyce i handlu.  

Mistic M-BAY DIM IP65 - 100W/150W/200W 4000K

Techniczna oprawa LED typu High-bay do zastosowania w obiektach przemysłowych, magazynach, halach, dostępna w kilku mocach oraz z opcją ściemniania (1-10V)

PXF ALFA LED

Przemysłowa oprawa oświetleniowa typu High-Bay zaprojektowana pod źródła światła LED o wysokich parametrach świetlnych. Alfa LED idealnie nadaje się do oświetlenia powierzchni magazynowych, produkcyjnych, ciągów komunikacyjnych oraz loftów mieszkalnych. Reflektor DECO i reflektor ALU są integralnymi częściami oprawy bez możliwości zmiany.

PXF FIBRA - LED PREMIUM

Oprawa hermetyczna na źródła LED o stopniu szczelności IP66

PXF FLASH NEW LED

Oprawa FLASH NEW LED zaprojektowana została z myślą o oświetleniu pomieszczeń wysokich, gdzie najważniejszą kwestią jest uzyskanie jak najlepszej efektywności energetycznej.

LUG CRUISER 2 PLUS LED

Przemysłowa oprawa z nowoczesnymi źródłami światła LED o  wysokiej wydajności (153lm/W) z pasywnym systemem chłodzenia.

LUG ATLANTYK 2.0 ECO LED

Hermetyczna oprawa na źródła światła LED, strugoodporna, przeznaczona do montażu wewnątrz obiektów przemysłowych lub architektonicznych. Wysoka skuteczność do 136 lm/W.