OFERTA

Oświetlenie

ZOBACZ REALIZACJE

Produkty rekomendowane

W ofercie posiadamy szeroki asortyment opraw oświetleniowych znanych producentów zarówno z Polski, jak i z Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Ukrainy, Norwegii i innych krajów europejskich.
Ponieważ nasza oferta jest bardzo obszerna i obejmuje tysiące pozycji, poniżej przedstawiamy kilka wybranych produktów, które rekomendujemy do zastosowania w mieszkaniach, apartamentach i domach.

Mistic BROKEN - 9W DIM 3000K/4000K

Architektoniczna oprawa natynkowa wykonana z aluminium w kolorze biały i czarny mat, ściemnialna. Z uwagi na regulowany kąt nachylenia źródła światła w zakresie do 90° oraz zakres obrotu 350° może być również stosowana jako kinkiet.

AQFORM SLEEK - Distance 111x2QRLED

Oprawa natynkowa LED dostępna w trzech barwach światła: 2700K, 3000K/4000K. Ściemnianie w opcji.

Imperium Light LADY - Lampa wisząca

To designerska lampa o industrialnym charakterze dostępna w różnych wersjach kolorystycznych i w kilku rozmiarach (średnica 60, 80, 100 lub 120 cm). Lampa inspirowana nowojorskim stylem świetnie wypełni zarówno standardowe jak i wysokie pomieszczenia.

Artemide SKYDRO - Lampa sufitowa / Plafon

Oprawa składa się z sześciu chromowanych, naturalnie uformowanych elementów, które przypominają swoim wyglądem wypolerowane krzemienie. Artemide Skydro można łączyć w większe kompozycje, w zależności od potrzeb.

Mistic ECLIPSE - Nowoczesny kinkiet

Oprawa ścienna LED z dodatkowym źródłem światła do czytania, ściemnialna za pomocą wbudowanego przełącznika, wykonana z aluminium w kolorze czarny mat.