OFERTA

Oświetlenie

ZOBACZ REALIZACJE

Produkty rekomendowane

W ofercie posiadamy szeroki asortyment opraw oświetleniowych znanych producentów zarówno z Polski, jak i z Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Ukrainy, Norwegii i innych krajów europejskich.
Ponieważ nasza oferta jest bardzo obszerna i obejmuje tysiące pozycji, poniżej przedstawiamy kilka wybranych produktów, które rekomendujemy do zastosowania w terenach zielonych, parkach i ogrodach.

NORLYS ASKER - Oprawa słupkowa

Oprawa słupkowa o współczesnym wzornictwie ze światłem przysłoniętym ukierunkowanym ku dołowi. Szczelność komory optycznej IP65. Wykonana z aluminium malowanego proszkowo. Klosz- poliwęglan przeźroczysty ze strukturą, stabilizowany UV. Uszczelka silikonowa. Dławnica EPDM. Do oświetlenia ogrodów oraz innych terenów prywatnych i stref publicznych.

ROSA OS-1 LED - Oprawa parkowa

Oprawa parkowa do oświetlania parków i ciągów pieszych. Posiada klasę szczelności IP 66 dla części optycznej, IP 54 dla układu zasilającego. Oprawa OS-1 LED posiada możliwość podłączenia do zewnętrznego systemu sterowania poprzez interfejs DALI (opcjonalna obsługa analogowego sygnału 1-10V).

PHLIPS ECOMOODS Hue Bridge - Kinkiet ogrodowy

Antracytowy kinkiet z kolekcji oświetlenia zewnętrznego PHILIPS ECOMOODS. Przeznaczone do montażu na ścianach, słupach, kolumnach. Doskonale sprawdzi się jako oświetlenie ogrodu, tarasu, ścieżki lub balkonu. Tworzy przytulną, odprężającą atmosferę po zachodzie słońca, a dodatkowo zapewnia dobrą widoczność.

LEDVANCE ECO CLASS BOLLARD - Słupek ogrodowy

Oprawa słupkowa z wysokociśnieniowo formowanego aluminium, łatwa i szybka w instalacji. Wysoka uniwersalność wyboru źródła światła dzięki trzonkowi GU10. Do zastosowań na zewnątrz jako oświetlenie ścieżek dla pieszych (IP54) i alejek ogrodowych.

KANLUX GORI EL 235 D - Kinkiet ogrodowy

Oprawy ogrodowe Kanlux GORI to kompletna seria, która składa się z kinkietów i słupków. Ich kwadratowy, surowy kształt jest odpowiedzią na trendy na rynku. Wszystkie oprawy Kanlux GORI posiadają wymienne źródła światła, co daje możliwość dowolnego wyboru barwy i natężenia przydomowego światła.

LED-POL WENA ORO10027 - Kinkiet

Zewnętrzny oprawa LED ścienna natynkowa o mocy 7W, 590lm i temperaturze barwowej 3000K, o podwyższonej klasie szczelności IP54. Idealna do oświetlenia ogrodów, parków, altan, elewacji.

LEDS C4 Moonlight - Lampa ogrodowa

Dekoracyjna lampa ogrodowa podłogowa do oświetlenia zewnętrznych powierzchni, idealna na taras, werandę czy do ogrodu. Wymienne źródło światła E27 max 100W. Posiada 5-cio metrowy przewód zasilający.

NOWODVORSKI CUMULUS - Oprawa ogrodowa

Nowoczesna świecąca kula do ogrodu CUMULUS dostępna w kilku rozmiarach - śr. 30cm, 45cm, 60cm i 80 cm. Kabel o długości 3m. Idealna ozdoba na trawnik, taras, podjazd czy w obrębie oczka wodnego. Kula doskonale prezentuje się zarówno latam jak i zimą. Do kompletu dostępne również lampy wiszące z tej samej serii.

ARTLUCE GOTHIC180 - Słupek ogrodowy

Słupek do oświetlenia zewnętrznego o unikalnym stylu, który łączy solidne gotyckie kształty z wysokowydajnymi źródłami LED. Dostępny w dwóch barwach światła, a także w kilku rozmiarach i mocach oraz trzech wariantach kierunku świecenia. Oprawa jest idealnym rozwiązaniem do uzupełnienia przestrzeni miejskich, parków, parkingów, chodników dla pieszych, ale sprawdzi się także dodając elegancji do prywatnych ogrodów lub ścieżek.

LUG AVENIDA BOLLARD LED - Oprawa parkowa

AVENIDA BOLLARD LED to oprawa parkowa w nowoczesnej formie na źródła światła LED. Charakteryzuje ją wysoka skuteczność do 93 lm/W, nowoczesny design i niezawodność. Znajdzie zastosowanie w takich przestrzeniach jak alejki spacerowe, parki, osiedla mieszkaniowe, tereny publiczne, place zabaw, promenady, chodniki.