OFERTA

Oświetlenie

ZOBACZ REALIZACJE

Produkty rekomendowane

W ofercie posiadamy szeroki asortyment opraw oświetleniowych znanych producentów zarówno z Polski, jak i z Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Ukrainy, Norwegii i innych krajów europejskich.
Ponieważ nasza oferta jest bardzo obszerna i obejmuje tysiące pozycji, poniżej przedstawiamy kilka wybranych produktów, które rekomendujemy do zastosowania w terenach zielonych, parkach i ogrodach.

NORLYS ASKER - Oprawa słupkowa

Oprawa słupkowa o współczesnym wzornictwie ze światłem przysłoniętym ukierunkowanym ku dołowi. Szczelność komory optycznej IP65. Wykonana z aluminium malowanego proszkowo. Klosz- poliwęglan przeźroczysty ze strukturą, stabilizowany UV. Uszczelka silikonowa. Dławnica EPDM. Do oświetlenia ogrodów oraz innych terenów prywatnych i stref publicznych.

ROSA OS-1 LED - Oprawa parkowa

Oprawa parkowa do oświetlania parków i ciągów pieszych. Posiada klasę szczelności IP 66 dla części optycznej, IP 54 dla układu zasilającego. Oprawa OS-1 LED posiada możliwość podłączenia do zewnętrznego systemu sterowania poprzez interfejs DALI (opcjonalna obsługa analogowego sygnału 1-10V).

LEDVANCE ECO CLASS BOLLARD - Słupek ogrodowy

Oprawa słupkowa z wysokociśnieniowo formowanego aluminium, łatwa i szybka w instalacji. Wysoka uniwersalność wyboru źródła światła dzięki trzonkowi GU10. Do zastosowań na zewnątrz jako oświetlenie ścieżek dla pieszych (IP54) i alejek ogrodowych.

KANLUX GORI EL 235 D - Kinkiet ogrodowy

Oprawy ogrodowe Kanlux GORI to kompletna seria, która składa się z kinkietów i słupków. Ich kwadratowy, surowy kształt jest odpowiedzią na trendy na rynku. Wszystkie oprawy Kanlux GORI posiadają wymienne źródła światła, co daje możliwość dowolnego wyboru barwy i natężenia przydomowego światła.

LED-POL WENA ORO10027 - Kinkiet

Zewnętrzny oprawa LED ścienna natynkowa o mocy 7W, 590lm i temperaturze barwowej 3000K, o podwyższonej klasie szczelności IP54. Idealna do oświetlenia ogrodów, parków, altan, elewacji.

LEDS C4 Moonlight - Lampa ogrodowa

Dekoracyjna lampa ogrodowa podłogowa do oświetlenia zewnętrznych powierzchni, idealna na taras, werandę czy do ogrodu. Wymienne źródło światła E27 max 100W. Posiada 5-cio metrowy przewód zasilający.