OFERTA

Oświetlenie

ZOBACZ REALIZACJE

Produkty rekomendowane

W ofercie posiadamy szeroki asortyment opraw oświetleniowych znanych producentów zarówno z Polski, jak i z Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Ukrainy, Norwegii i innych krajów europejskich.
Ponieważ nasza oferta jest bardzo obszerna i obejmuje tysiące pozycji, poniżej przedstawiamy kilka wybranych produktów, które rekomendujemy do zastosowania w obiektach sportowych.

PHILIPS ArenaVision MVF403 - Projektor

ArenaVision MVF403 wyznacza nowy poziom projektorowego oświetlenia obiektów sportowych. Zapewnia najwyższą możliwą do uzyskania sprawność oprawy, łatwą instalację, niezawodność i elastyczność. Jest doskonałym rozwiązaniem na potrzeby zamkniętych hal sportowych, a także wielu innych zewnętrznych – nie tylko sportowych – zastosowań wymagających najwyższej jakości oświetlenia. Zintegrowany system owalnej optyki oraz kompaktowych źródeł światła MHN-LA 1000W lub MHN-SA HO 2000W zapewnia wyjątkową efektywność systemu i niski poziom olśnienia.

PHILIPS OptiVision LED gen3 - Naświetlacz

System Philips OptiVision LED gen3 to inteligentne oświetlenie stanowi kompletne rozwiązanie dla całego spektrum instalacji oświetlenia terenów zewnętrznych i obiektów sportowo-rekreacyjnych. System spełnia najwyższe normy sprawności, gwarantuje równomierne oświetlenie o doskonałej jakości, zapewniając bezpieczeństwo oraz komfort wzrokowy. OptiVision LED jest kompatybilny z systemem sterowania oświetleniem Interact Sports, co daje zupełnie nowe możliwości ograniczenia zużycia energii i zwiększenia elastyczności działania (błyskawiczne włączanie, programowanie poziomu natężenia oświetlenia). Oprawa jest również kompatybilna z innymi systemami sterowania wyposażonymi w interfejs DALI.

ES-SYSTEM PARABEL - Naświetlacz

Specjalistyczny naświetlacz o dużej mocy przeznaczony do oświetlania boisk sportowych, stoków narciarskich, parkingów i placów. Dzięki zastosowaniu odpowiednio wyprofilowanego odbłyśnika uzyskano precyzyjne 30° i 40° asymetryczne rozsyły, które umożliwiają równomierne oświetlenie płaszczyzny i zapewniają wysoką wydajność świetlną. Rozwiązanie rekomendowane w trudnych warunkach terenowych, jakimi są przykładowo stoki narciarskie. Oprawa montowana za pomocą uchwytu przykręcanego do ściany lub wysięgnika przeznaczonego do montażu naświetlaczy. Standardowo malowana na kolor biały.